BAŞKAN EROĞLU: 2018’DE 70 BİN TON ASFALT DÖKECEĞİZ

22.02.2018 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu 2018 yılı asfalt programı çerçevesinde, teknik ekibi ile birlikte şehrin cadde ve sokaklarını gezerek incelemelerde bulundu.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada: “Daha öncesinde arkadaşlarımızla programı yapılan, asfalt yapılacak cadde ve sokakları bir de yerinde görmek istedik. Tabi asfalt işi pahalı ve zaman alan bir iş. Bizler de ana arterler başta olmak üzere 2018 yılı içerisinde programımızda bulunan alanları öncelik sırasına göre planlamak amacıyla iki gündür inceliyoruz.

2018 yılı içerisinde yaklaşık 70 Bin ton asfalt dökmeyi planlıyoruz. Bu miktarın 50 Bin tonluk kısmını Belediyemiz asfalt ekibi ile 20 Bin tonluk kısmını da ihale ederek Tokat’ımızın önemli bir kısmının asfaltını yenilemiş olacağız.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu teknik ekibi ile birlikte; Karşıyaka Orhangazi Caddesi 2. Kısım, Altıyüzevler, Güneşli, Bedestenlioğlu, Derbent, Soğukpınar, Mahmutpaşa, Perakende, Doğukent (Toki), Alipaşa ve Esentepe Mahallelerinde incelemelerde bulundu.