AK BELEDİYELER 2019 YOLUNDA “KARADENİZ BÖLGE TOPLANTISI” TOKAT’TA YAPILDI.

19.02.2018 Haberler

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı Karadeniz Bölge toplantısı 16-17-18 Şubat’ta Tokat’ta yapıldı.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’nın Başkanlığında yapılan toplantı üç gün sürdü.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı Karadeniz Bölge toplantısına, AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK parti Tokat Milletvekilleri, 12 Bakan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesindeki 15 ilin İl, İlçe, Belde Belediye Başkanları, 3 Büyükşehir Belediye Başkanı, 13 İl Genel Meclis Başkanları ile Tokat İl Başkanı Metin Polat katılım sağladı.

Toplantı Tokat’ın Tanıtımı İçin Büyük Bir Fırsat Oldu

Gerçekleştirilen toplantının Tokat’ın tanıtımı için büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, "Karadeniz Bölgesindeki 18 ilimizin 215 il, ilçe ve belde belediye başkanlarının, il genel meclis başkanlarının ve o illerdeki teşkilatların da katıldığı bu program şehrimizin tanıtımı, turizmi ve misafirperverliğini göstermek açısından çok önemli bir program oldu. Hazırlıklarımızı genel merkezimiz doğrultusunda il başkanlığımızla birlikte koordineli bir şekilde yaptık. Gelen misafirlerimiz Tokat'ın tarihi ve doğa güzelliklerini yerinde görürken, insanımızın misafirperverliğini de yakinen hissetti." dedi.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu “Kadim şehrimiz Tokat’ta sizleri ağırlamaktan mutluluk ve şeref duyuyoruz Böylesine güzel bir toplantıyı yapmak için bizlere fırsat veren Yerel Yönetimler Başkanlığımıza da çok teşekkür ediyorum. Toplantımıza teşrif eden misafirlerimize de hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyorum. İnşallah toplantımız belediyelerimize ve partimize hayırlar, güzellikler getirir. Bu toplantının 2019 yolunda AK Belediyelerin daha da çoğalmasına vesile olacağına inanıyorum.” dedi.

Üç gün süren toplantı sonunda misafirler Tokat tarihi ve turistik mekânlarını ziyaret ederek Kanal Tokat’ta tur yapma imkanı buldular.