EROĞLU: YOLA DEVAM

17.04.2014 Haberler

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Eroğlu'nu ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler. Seçim sürecinde teşkilatların çok iyi çalıştığını Belirten Başkan Eroğlu, "Önümüzde yeni seçimler olacak, kaldığımız yerden çalışmalara devam etmeliyiz" diye konuştu.
Ziyarette konuşan Sabuncuoğlu, "Allah, Sağlıklı, sıhhatli, başarılı bir beş yıl geçirmeyi nasip etsin. Arkadaşlarıma da tekrar sizin huzurunuzda çok teşekkür ediyorum. Hakikatten arkadaşlarım da bu seçim sürecinde çok özverili çalıştılar. Başarılarınızın devamını diliyoruz" dedi.  

Başkan Eroğlu ise, bu başarının tüm teşkilatların öz verisi ile ortaya çıktığını belirterek, "Değerli Başkanım ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Üç buçuk, dört aya yakın bir zaman yaptığımız çalışmalarda hep yanımızdaydınız, bunu her fırsatta söyledik. Yani bu seçimi hanımefendiler kazanacak, onların çalışmaları bize üst seviyelere çıkaracak diye her zaman söyledik. Bunu derken de öylesine demedik; yürekten inandığımız için, güvendiğimiz için söyledik. Ki başkanımız da söyledi; "Başkanım siz merak etmeyin,bayanlar bu işe el atarsa hallederler siz merak etmeyin" şeklinde bizi motive edecek şekilde konuşmalar oldu. Gerçekten sözünüzün daha da fazlası bir çalışmayı biz gördük. Çok yorgunluklar oldu, acısıyla, tatlısıyla çok güzel günler geçti. Ama sonucu bizi, sizi ve tüm Tokat’ı memnun etti. Güzel bir sonuçla nihayetlenmesi de yapılan çalışmaların da karşılığının olduğu konusunda da bizi memnun etti. İnşallah hem Tokat’ımızın hem de ilçelerimizin tamamının da alınmış olması bence Tokat’ın ve Tokat teşkilatlarının başarısıdır. Bu başarı sizlerin başarısıdır. İl yönetimlerimizin, ilçe yönetimlerimizin tamamının başarısıdır. Tabi ki vekillerimizin, katkı sağlayan adaylarımızın hepsinin başarısıdır. Ve ben bu sebeple hepinizi kutluyorum. Önümüzde daha çok güzel günler var, biz de Tokat’ta sizlerle beraber güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Teşkilatlardan gelen bir insan olarak da bunun da bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Sizin içinizden gelen bir kardeşiniz olarak, buralarda olmamız bence son derece önemli. Teşkilatların bir meyvesi olarak biz buralara geldik, teşkilatlarda sizlerle yaptığımız çalışmalar bizi buralara getirdi ve bundan sonra da yine bu çalışmalar bizi ileriye doğru götürecek. Bu konuda her zaman, her daim yanınızda olduğumuzu, sizin de bizim yanımızda olduğunuza da zaten bizler canı yürekten inanıyoruz. Çok kısa sürede de inşallah başlatacağımız ev sohbetleri ve toplantılarıyla da kaldığımız yerden devam edeceğiz, yani ara vermeyeceğiz. Seçim bizim için bitmiştir ama yeni seçim hemen yakındır. Cumhurbaşkanlığı seçimi, hemen akabinde genel seçim var ve her zaman, her daim biz arazideydik, yine arazide olacağız. Ben bu konuda da şimdiden, yaptığınız ve yapacağınız çalışmalardan dolayı da tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum" diye konuştu.

17.04.2014 - A.Yılmaz