BAŞKAN EROĞLU EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

14.12.2017 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ev ziyaretlerine devam ediyor. 

Zaman buldukça ev ziyareti yapmaya özen gösteren Başkan Eroğlu, bu hafta da özel çocukların evlerine misafir oldu.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ilk olarak, hafta içi düzenlenen “Engelleri Konuşuyoruz” isimli programda kendisini özel olarak davet eden Fatma Şura Koç’u evinde ziyaret etti. Başkan Av. Eyüp Eroğlu’nu karşısında gören Fatma Şura Koç’un mutluluğu gözlerinden okunurken; kendisine gitar çalıp, şarkı söyledi. Başkan Eroğlu da buna karşılık yanında getirdiği armağanları Fatma Şura Koç’a hediye etti. Evine Başkan Eroğlu ile çekindiği fotoğrafları asan Fatma Şura Koç’a; Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’ndan yeni çekindikleri fotoğrafların kendisine ulaştırılma sözü de verildi.

Koç Ailesi’nin evinden ayrılan Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun ikinci durağı 5 yaşındaki bedensel ve zihinsel engeli bulunan Muhammed Ali Gürel’in evi oldu. Gürel Ailesinin her zaman yanında olacağını ifade eden Başkan Eroğlu, Muhammed Ali Gürel ve kardeşlerine hediyelerini takdim ederek son durağı olan Emrullah Hardal’ın evine geçti.

Dört erkek kardeşin en küçüğü olan Emrullah Hardal ve ailesi tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu; Hardal Ailesi’nin çocuklarıyla sohbet etme fırsatı buldu. Çocuklara gelecek planlarını soran Başkan Eroğlu, onlara bol bol öğüt verirken, yanında getirdiği hediyeleri takdim ederek bu haftaki ev ziyaretlerini sonlandırdı.