KADIN İŞ’TE ZİRVESİNDE TOKAT STANDINA YOĞUN İLGİ

08.12.2017 Haberler

Tokat Belediyesi Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi, 42 Ülke ve 81 İlin katıldığı 2. Uluslararası Kadın İş’te Zirvesinde yerini aldı.

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara’da düzenlenen Kadın İş’te Zirvesinde yer alan Tokat Belediyesi Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi kursiyerleri, Tokat’ı en iyi şekilde temsil etti.

Tokat’a özgü yöresel ürünlerin, el sanatları ve yemeklerin sergilendiği Kadın İş’te Zirvesinde, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun destekleri ile Tokat, Türkiye ve Dünya’ya en iyi şekilde tanıtıldı.

Yoğun ilgi gören Tokat Belediyesi standını, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan’ın yanı sıra, milletvekilleri, Ankaralılar ve fuara katılım sağlayan 42 Ülkenin temsilcileri ziyaret etti.

Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi Müdiresi Seher Delen Kadın İş’te zirvesinde Tokatlı hanımlar adına en iyi şekilde yer almaktan dolayı gurur duyduklarını belirtti. Delen yaptığı açıklamada; “Ankara’da katıldığımız bu zirvede Bakanımız Fatma Betül Sayan da katıldı. Biz de en yoğun stantlar arasındaydık. İlimizi ve Belediyemizi en iyi şekilde temsil ettik. Desteklerinden dolayı Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu'na Tokatlı hanımlar adına teşekkür ediyoruz” dedi.