BAŞKAN EROĞLU, ÇALIŞMA ALANLARINI İNCELEDİ

09.09.2017 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Alipaşa Mahallesi, Yeni Mahalle ve Güneşli Mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ilk olarak, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından Alipaşa Mahallesi Dr. Remzi Topçam Caddesinde yeni içme suyu hattı çalışmasını yerinde inceledi. Bölgede ki eski içme suyu hattının iptal edilerek yerine sağlıklı ve daha kapasiteli yeni su hattı yapıldığını belirten Başkan Eroğlu, yeni yapılan Q160’lık içme suyu hattının bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

Başkan Eroğlu Alipaşa Mahallesi’nin ardından Yeni Mahalle Halis Cinlioğlu Caddesi’nde devam eden asfalt ve yol çalışmalarını teknik ekibiyle birlikte inceledi. Başkan Eroğlu, incelemeler sırasında asfalt çalışmalarının tamamlanarak yolun kısa sürede halkın hizmetine açılacağını belirtti.

Güneşli Mahallesi eski Turhal Yolunda devam eden yol genişletme ve taş duvar çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, mahalle ziyaretleri sırasında halk ile sık sık görüşerek düşüncelerini dinledi.

7’den 77’ye herkesin fikrini önemsediğini belirten Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, “7’den 77’ye bu şehirde yaşayan herkesin fikirleri bizim için önemli.
Mahalle gezilerimiz sırasında halkımızı dinleyerek şehrimize dair yapılacaklarla ilgili onların fikirlerini dinledik. Ayrıca şehrimizdeki ekonomik yapının temel taşı olan esnaflarımızı ziyaret ederek, bol ve bereketli kazançlar dileğinde bulunduk. Her şey Tokat için, tüm gayretimiz daha güzel ve yaşanabilir bir Tokat için. Bunun için terimizin son damlasına kadar halkımızın da fikirlerini alarak çalışacağız. Yaptığımız çalışmaların hayırlı olmasını dilerim” dedi.