ESKİ TURHAL YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

28.08.2017 Haberler

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Güneşli Mahallesi Tarım İl Müdürlüğü önünden başlattıkları yol genişletme ve asfalt çalışmalarına devam ediyorlar.

Tokat Belediyesi ve İl Özel İdaresi işbirliği ile başlatılan çalışma eski Turhal yolu Vali Mehmet Özgün sitesi istikametinde tamamlandı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu; 9 Köy ile 2 beldenin ulaşımını sağlayan eski Turhal yolunda İl Özel İdaresi tarafından yürütülen çalışmalara ek olarak Tokat Belediyesi tarafından da şehir girişinde asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Bayram öncesi Halkımızın huzur içinde Kurban Bayramını geçirmesi amacıyla Tokat Belediyemiz Ekipleri faaliyetlerine devam ediyor. Yolda genişletme çalışmalarımızı tamamladık. Yolun genişliğini 5 metreden 8 metreye çıkarttık. Eski Turhal yolu Vali Mehmet Özgün Sitesi istikametinde asfalt tamamlandı. Özel İdare Müdürlüğü ve Belediyemiz işbirliği ile yürütülen çalışmalarda emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum” dedi.