ŞEHİT CANER YAZARKAN SOKAKTA YENİ YOL ÇALIŞMASI

12.04.2014 Haberler

Namık Kemal İlköğretim Okulu ile Garanti Bankası arasından Gaziosmanpaşa Bulvarını Behzat Bulvarına bağlayacak olan yeni yol için çalışmalar devam ediyor.
Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı ile birlikte ilimiz Gülbaharhatun Mahallesi Şehit Caner Yazarkan Sokakta Namık Kemal İlköğretim Okulu ile Garanti Bankası arasından Gaziosmanpaşa Bulvarını Behzat Bulvarına bağlayacak olan yeni yol açma çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Av. Eyüp Eroğlu burada yapmış olduğu açıklamada; “Daha önceden bir çıkmaz yol olan burası için hemşehrilerimizin ve bizim uzun zamandır geçiş yolu olması konusunda düşüncemiz vardı. Bu yolla ilgili çalışmamızı başlattık. Daha önce kamulaştırma işlemi yapılmış olan bir evimiz vardı, göreve başladıktan hemen sonra buradaki evimizin yıkımını yaparak bu yolumuzu Tokatlıların hizmetine kazandırmak istedik. Böylece Gaziosmanpaşa Bulvarını Behzat Bulvarına bağlayan bir yolu açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah birkaç gün içerisinde zemin çalışmalarıyla birlikte asfaltını da tamamlayarak Tokatlımızın hizmetine bu yol açılmış olacak. Bizlerde böyle güzel hizmetler yapmanın da mutluluğunu yaşamış olacağız.
Çalışmalarımızı çok yoğun bir şekilde başlattık, Tokat şuan bir şantiye gibi, bir taraftan kaldırımlarımızı yapıyoruz, diğer taraftan yeni yollar açıyoruz, eksik kalan altyapı gibi kaldırım gibi çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Yine yeni açacağımız başka yollarda olacak. Tokat’ımızı hizmet anlamında çok daha güzel günlere kavuşturacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.