HANIMLARDAN BAŞKAN EROĞLU’NA TAM DESTEK

06.02.2017 Haberler

Meslek edindirme ve topluma kazandırma amacıyla Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu tarafından hayata geçirilen Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi ziyaretçilerinden tam not aldı.

Başkan Eroğlu’na destek mesajları veren protokol eşleri, “Bu merkezler, toplumumuzun yapı taşı kadınlarımıza değer verildiğinin göstergesidir” dedi.

Protokol eşleri Tokat Belediyesinin kadınlara meslek edindirme ve topluma kazandırma amacıyla hayata geçirdiği projelerden olan Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezini ziyaret ettiler. Kadınların atölyelerde el emeği göz nuru ürünleri inceleyen hanımlar yapılan çalışmalara olan hayranlıklarını gizlemedi.

Tokatlı hanımlara ayrıcalık tanıyan Kültür ve Sanat Merkezi içinse Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Kurum Müdürü Seher Delen’e teşekkürlerini ilettiler. Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi atölyesinde yapılan ürünleri büyük hayranlıkla inceleyen protokol eşleri, çalışmaların büyük özveri ve emek içerdiğini dile getirerek, Tokatlı hanımlara hizmet veren bu ve buna benzer kurumları Tokat’a kazandırılmasının önemine işaret ettiler. Meslek edindirme ve topluma kazandırma amacıyla Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu tarafından hayata geçirilen Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi tam not aldı. Başkan Eroğlu’na destek mesajları veren hanımlar, “Bu merkezler, toplumumuzun yapı taşı kadınlarımıza değer verildiğinin göstergesidir” dedi.

Vali Cevdet Can’ın eşi Naime Can eşliğinde gerçekleşen ziyarete, Belediye Başkanının eşi Hatice Eroğlu, Tokat Cumhuriyet Başsavcısının eşi Hülya Bayraktar, Vali Yardımcısı eşi Tülay Küsbeci, Tokat İl Jandarma Komutanının eşi Gülşen Arıkan, Tokat Garnizon Komutanının eşi Zerrin Biçeroğlu, Ak Parti İl Başkanının eşi Nurhayat Polat, İl Milli Eğitim Müdürünün eşi Canan Yazıcı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Hülya Özdemir, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve Kent Konseyi Başkanının eşi Zehra Gürbüz katıldı.