TOKAT’TA GENÇLERİ BULUŞTURAN ADRES; GENÇLİK MERKEZİ

31.10.2016 Haberler

Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi'nde düzenlenen aktivitelerle gençler bir araya geliyor.  Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun talimatları ile açılan Gençlik Merkezi bir yandan yeni kurs kayıtlarına devam ederken bir yandan da faaliyetlerini sürdürüyor. 

Geleceğe sahip çıkmak, gençlerin daha iyi ortamlarda eğitim almalarını sağlamak ve gençlerin Sosyo-Kültürel ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla hizmet veren Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi’nde açıldığı günden bugüne kadar birçok faaliyet gerçekleştirdi.

Gençlerin katılımı ile oluşturulan kulüplerde kentin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerine yönelik düzenlenen gezi programlarının yanı sıra Gençlik Merkezi 15 Temmuz Milli Hakimiyet Salonu'nda Sinema-Tiyatro ve Kültür-Sanat Kulüpleri tarafından çeşitli tiyatro, sinema ve seminer etkinlikleri gerçekleştirildi. Ayrıca Gençlik Merkezi Kitap ve Edebiyat Kulüpleri tarafından kitap okuma alışkanlığının kazandırılması, kitapların önemini vurgulamak ve sosyal sorumluluk bilincinin oluşturulması amacıyla kitap bağış etkinliği devam ettiği kaydedildi.