TOKAT'I TEMİZ TUTMAYA KARARLIYIZ

27.10.2016 Haberler

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu bu sabah mesai öncesi saat:07.30'da belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde görev yapan personelleri ziyaret etti.

Vardiya değişimi öncesinde personelle bir araya gelen Başkan Eroğlu, şehrimizin temizliği için gecesini gündüzüne katarak büyük emek sarf eden personellerimizle kahvaltı yaptı.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu personele hitabında; "Bizler şehrimizin temizliği için, Temiz Şehir Tokat için bütün ekiplerimizle gayret ediyoruz. Bir kişi tek başına bir şey yapamaz ama bizler bütün ekip arkadaşlarımızla birlikte birçok şeyi başarıyoruz. Böylesine helal, alın teri akıtılan, kutsal ve dua alınan bir mesleği icra ediyoruz. Böyle bir şehirde yaşadığımız için ve böyle bir halka hizmet ettiğimiz için ne kadar övünsek az. Bir taraftan maddi her türlü bu dünyaya ait inanç ve ibadetleri yerine getirirken bir yandan da ahireti unutmayacağız. İnsanlar bizlere buraları emanet etmişler. Bizlerde ahiretimizi düşünerek bu emanete sahip çıkmaya çalışıyoruz.

Yeni aldığımız temizlik araçları ile halkımıza daha temiz bir yaşam alanı sunmayı hedefledik. Şehrimizi temiz tutmaya kararlıyız. Biriz, iriyiz, diriyiz. Hep birlikte Tokat için çalışan büyük bir aileyiz. Bütün ekiplerimize hayırlı mesailer diliyorum" dedi.