GÜÇLÜ BİR TAKIMLA EFELER LİGİNE START VERİYORUZ

19.10.2016 Haberler

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Cumartesi günü ilk maçını oynayarak Efeler Ligine start verecek olan Belediye Plevnespor antrenmanında sporcuları ve teknik heyeti ziyaret ederek başarılar diledi.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Belediyemizin Plevnespor Voleybol takımını ziyaret ettik. 2016-2017 Efeler Liginin Belediye Plevnespor’umuza ve tüm Voleybol Camiasına hayırlar getirmesini diliyorum. Teknik heyetimizle birlikteyiz. Aykut hocamızla bu sene de yolumuza devam edeceğiz. 4-5 arkadaşımız geçtiğimiz yıldan diğer arkadaşlarımız ise yeni transferlerimizle iyi bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. Şuanda takımımızın durumu çok iyi, çok huzurlu bir takıma sahibiz.

Cumartesi günü lig başlıyor ve ilk maçımızı Saat:14.30’da Hüseyin Akbaş Spor salonumuzda yapacağız. Bu vesileyle bütün voleybol severleri maçımıza davet ediyorum. İnanıyorum ki; Cumartesi günü bu sahamızda değerli seyircilerimizle, sporcu kardeşlerimizle maçı en iyi şekilde bitireceğiz. Tüm sporcu kardeşlerimize, teknik heyetimize ve yönetimimize başarılar diliyorum.” dedi.

Antrenör Aykut Lale yaptığı açıklamada; “Bu salondan çıkmak zor, bu sene çok iyi bir takım kurduk. Sakatsız, başarılı bir sezon diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.

Açıklama sonrasında Belediye Plevnespor Voleybol takımı sporcuları tek tek kendilerini tanıtarak, güzel bir dönem dilediler.