Projeler

Yayın Tarihi: 21.05.2014/ Okunma: 2319
ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İÇİN ETKİNLİKLER


Sıcak yuvasını soğuk mezara tercih eden evlatlarımız ve onların aileleri unutulmayacaktır.

Acısı ve gururuyla  tarif edilemeyecek büyüklükte bir makama erişen şehitlerimiz ve aileleri yalnız bırakılmayacak, düzenlenen etkinliklerle, sosyal sorumluluk projeleriyle şehit ve gazi aileleriyle bir araya gelinecek,  şehit ailelerinin şehitlerine olan yakınlık ve düşkünlükleri bizlere de örnek olacaktır. 

Şehit aileleri ve gazilerimizin sorunları bizim de sorunlarımız olacak, tarafımızdan gerçekleştirilecek etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleriyle sorunlarını gidermede onlara katkı sağlanacaktır. Düzenlenen etkinlikler şehit ve gazilerimizi unutmadığımızı ve unutturmayacağımızı gösteren etkinlikler olacaktır.

Varlık sebebimiz, ülkemizin bekası için kanlarını, canlarını feda eden evlatlarımıza olan borcumuzu bir nebze ödeyebilmek, onların emanetleri olan ailelerine sahip çıkabilmek için bu etkinlikler her zaman görev kabul edilerek hayata geçirilerek, sıkıntıları, üzüntüleri ve sevinçleri paylaşılacak, Tokat Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm çalışmalar bu proje kapsamında yapılacaktır.