Haber

Yayın Tarihi: 05.12.2017/ Okunma: 640
BAŞKAN EROĞLU, MİNİKLERİN DAVETİNE KAYITSIZ KALMADI


Kış mevsiminin ortasında yazdan kalma bir günde gerçekleştirilen etkinliğe katılan çocuklar, eşsiz doğa güzellikleri arasında yürüyüş yapmanın tadını çıkardılar.

BAŞKAN EROĞLU, MİNİKLERİN DAVETİNE KAYITSIZ KALMADI

Tokat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizesiyle gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun talimatlarıyla geçtiğimiz yıl düzenlenerek faaliyete geçen Geyras Mahallesi Doğa Parkurunda,  minikler bol oksijenli bir parkurda yürüyüşünü gerçekleştirdi.  Kış mevsiminin ortasında yazdan kalma bir günde gerçekleştirilen etkinliğe katılan çocuklar, eşsiz doğa güzellikleri arasında yürüyüş yapmanın tadını çıkardılar.

Miniklerle doğa yürüyüşüne katılmanın, onlarla bir arada olmanın paha biçilemez bir duygu olduğunu dile getiren Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, çocuklarımıza, gençlerimize ve ailelerimize bu tür faydalı çalışmalar yapmaya devam edeceğini belirtti. Başkan Eroğlu sözlerine şu şekilde devam etti: “Bahardan kalma güzel bir günde miniklerin doğa yürüyüşüne ve pikniğine eşlik etmemiz talebine kayıtsız kalmayarak, onları yalnız bırakmadık. Bu yavrularımız bizlerin teminatı, geleceğimiz… İşte her taraf cıvıl cıvıl görüyorsunuz. Hepsinde müthiş bir heyecan var, hepsinde gerçekten burada olmanın belki mutluluğu var. Her şey geleceğimiz çocuklarımız için. Çocuklarımıza doğa sevgisini aşılamak onların Tokat’ın bağları, bahçeleri ve ormanlarıyla tanıştırma fırsatı amacıyla düzenlemiş olduğumuz Doğa Parkurumuza tüm çocuklarımızı, gençlerimizi ve ailelerimizi davet ediyor, tüm çocuklarımıza başarılı bir eğitim hayatı diliyorum.” dedi.