Haber

Yayın Tarihi: 26.06.2017/ Okunma: 1324
AL BAYRAĞIMIZIN ALTINDA EZAN SESLERİ İLE SONSUZA KADAR YAŞAMAMIZI ALLAH BİZLERE NASİP ETSİN


Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Bayramın 1. Gününde hem belediye personeli ile hem de halka Belediye parkında bayramlaştı.

AL BAYRAĞIMIZIN ALTINDA EZAN SESLERİ İLE SONSUZA KADAR YAŞAMAMIZI ALLAH BİZLERE NASİP ETSİN

Tokat Belediyesi Bayramlaşma programı; Tokat Milletvekilleri, AK Parti İl Teşkilatı, Belediye Personelleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları ve halkın katılımı ile gerçekleşti.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan Bayramlaşma Programında konuşma yapan ev sahibi Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlara kavuşmayı diledi.

Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Ramazan Bayramımızı Allah hayırlı ve mübarek eylesin. Eşimizle dostumuzla ailemizle güzel bir bayram geçirmeyi Allah cümlemize nasip etsin. Allah ömrümüzü hep Ramazan gibi Ahiretimizi bayram eylesin.

Şükür Allah’a son 15 yılda ülkemizde atılan adımlar, ekonomik göstergeler yapılan hizmetler ve insanlarla kurulan gönül bağları Cumhuriyet Tarihinde parmakla gösterilecek şekilde ve yükselen bir hal alarak göğsümüzü kabartan çalışmalara imza atılıyor. Bu noktada Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum, Allah ondan razı olsun. Türkiye’miz dünyada en önemli ülkelerden biri haline geldi. Tüm dünya Cumhurbaşkanımızın ne diyeceğini merakla bekliyor.

Tokat’ta da yine 15 yılda birçok güzelliğe imza atıldı. Bu konuda emek veren, destek veren başta Milletvekillerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tokat koşar adımlarla bundan sonra daha da ileriye gidecektir. Ülkemiz için şehrimiz için koşar adım yolumuza devam edeceğiz. Bugüne kadar sizleri mahcup etmedik, bundan sonra da sizleri mahcup etmeyeceğiz.

Bizler bu şehri daha nasıl ileri taşırız hep bunun gayretindeyiz. Gece gündüz durmadan bu aşkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir taraftan hizmetler yaparken bir yandan da insanımızın halini hatırını sormaya devam ettik. Meydan Projemizin, Kanal Tokat Projemizin, Çöp Rehabilitasyon, Kırkbadallar Projelerimizin ve birçok vizyon projelerimizin bitmesi ile bu şehir çok daha ilerilere gidecektir. Derdimiz Tokat, derdimiz Tokat halkının daha iyi ve daha güzel yaşam kalitesine ulaşmasıdır. Bizimle beraber gece gündüz çalışan mesai arkadaşlarıma, her daim bizimle olan Muhtarlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza ve Milletvekillerimize ve teşkilatımıza teşekkürlerimi sunarım. Al Bayrağımızın altında ezan sesleri ile yaşamayı Allah bizlere nasip etsin” dedi.

Program Tokat Milletvekillerinden Prof. Dr. Coşkun Çakır ve Av. Zeyid Aslan’ın konuşmalarının ardından sona erdi.